Yemin 1.Bölüm izle

Yemin 1.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Yemin 1.Bölüm izle izle tek parça Yemin 1.Bölüm izle full hd Yemin'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Yemin Tüm Bölümleri

Yemin 1.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Yemin 1.Bölüm izleyemin dizisi izle Uğruna ölüme yürüyecek kadar seven, aynı kadına tutkun 2 adam… Kırgınlıklarına rağmen aşka teslim, aynı adamı bekleyen çaresiz 2 kadın… Giderek daha şiddetli bir fırtınanın tam ortasına sürüklenen 2 aile… Bir yeminin gölgesinde bıçak sırtı hayatlar, keskin yol ayrımları, birinin mutluluğunun bittiği yerde, diğerinin hayalinin gerçek olduğu, içinden çıkılması güç bir kördüğüm; amansız bir kader oyunu! Fox Tv’de yayımlanan yerli dizi. Her pazartesi saat 21:30′da ekranlarınızda. Büyük bir Yemin etme sonucu iki şehir arasında “aşk mekiği” dokuyan bir kahramanın yeminini bozmama uğruna söylediği bir yalanıın ortaya çıkmasıyla başına gelenler.

Etiketler : , ,