Yanık Koza 2.Bölüm izle

Yanık Koza 2.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Yanık Koza 2.Bölüm izle izle tek parça Yanık Koza 2.Bölüm izle full hd Yanık Koza'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Yanık Koza Tüm Bölümleri

Yanık Koza 2.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Yanık Koza 2.Bölüm izle Galip ve kardeşi Akın Çelebi, hem iş dünyasında hem de çevrelerinde hasetle ve takdirle bakılan iki varisidir bu imparatorluğun. Anneleri Esmanur Hanım, Bursa eşrafının en güçlü kadınlarındandır, Galip’in eşi Hanzade ise Bursa’nın en şanslı gelini… Galip ile Hanzade arasında, yıllar evvel giderek büyüyen uyuşmazlık, oğullarının doğumu ile sanki rafa kalkmıştır. Galip için prensipler ve aile herşeyin önünde geldiğinden, Hanzade’nin hamile kalışıyla evlilik kurumu devam etmiştir. Oğlu Ömer Asaf’a aşırı düşkün olan Galip için, evlilikten ve aşktan bekledikleri, yerini, aile babalığına ve iş hayatındaki başarı hedefine dönüşmüştür.

Etiketler : , ,