Yahşi cazibe 55.bölüm izle

Yahşi cazibe 55.bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Yahşi cazibe 55.bölüm izle izle tek parça Yahşi cazibe 55.bölüm izle full hd Yahşi cazibe'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Yahşi cazibe Tüm Bölümleri
Tv

Yahşi cazibe 55.bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Yahşi cazibe 55.bölüm izle turkiye vatandaşlığına gecmek isteyen cazibe isimli bir azeri kızı bir turk ile formalite evliliği yapması gerekmekte. malai açıdan cok sıkışan ve banka kredisini çok acilen ödemek zorunda kalan kemal (hakan yılmaz) istemeyerek de olsa bu işe evet der. ama bu ikiki ilk görüşte birbirlerine aşık olmaz klasik olarak ama didişip dururlar.nerdeyse vazgececekler nikahtan. ileriki bölümlerde birbirlerine aşık olmaları cok muhtemel. başroldeki hatun kızımızın (aslıhan gürbüz ) güzelliği de cok ayrı bir konu. kemal pimpirik bir tiptir ve sürekli polis korkusu ve stresi vardır acaba cakılacak mı bu formalite evlilik diye kendini yer.tesadüf budur ki aynı apartmanda da emniyette yabancılar şubesinden bir polis vardır . peker pekmez bey (peker acıkalın) ve seks delisi karısı. evrakları incelerken adresi görür kendi apartmanı olunca da kemal’i merak eder tebrik etmeye gelir ama kıllanmıştır formalite bir evlilik olabilir diye. kız tabiki de yoktur.

Etiketler : ,