Yabancı Damat 74.Bölüm izle

Yabancı Damat 74.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Yabancı Damat 74.Bölüm izle izle tek parça Yabancı Damat 74.Bölüm izle full hd Yabancı Damat'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Yabancı Damat Tüm Bölümleri

Yabancı Damat 74.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Yabancı Damat 74.Bölüm izle Ege’nin iki kıyısından; Türkiye ve Yunanistan’dan iki gencin masal tadındaki imkansız aşklarının öyküsü anlatılıyor. Gaziantep’in ünlü baklavacısı Kahraman Usta’nın kızı Nazlı Ankara da üniversite eğitimini bitirmiş memleketine dönmüştür. Çok sevgili kızlarının dönüşünü hasretle bekleyen aile çok mutludur. Ama Nazlı’yı bir sürpriz beklemektedir.

Kahraman Usta, kızının evliliği için ortağı Ökkeş Usta’nın oğlu Kadir’e söz vermiştir. Nazlı buna şiddetle karşı çıkar. Nazlı’nın düşüncesine de başta babası olmak üzere annesi, dedesi, ablası ve eniştesi karşıdır. Bir kere söz verilmiştir ve bu iş olacaktır.

Etiketler : , , ,