Vazgeç Gönlüm 1.Bölüm izle

Vazgeç Gönlüm 1.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Vazgeç Gönlüm 1.Bölüm izle izle tek parça Vazgeç Gönlüm 1.Bölüm izle full hd Vazgeç Gönlüm'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Vazgeç Gönlüm Tüm Bölümleri

Vazgeç Gönlüm 1.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Vazgeç Gönlüm 1.Bölüm izle Herkes için beklenen an gelmiştir. Salih oğluna kavuşacaktır. Bunun karşılığında da Ezra’yı annesine teslim edecektir. Fakat olaylar planlandığı gibi gelişmeyecektir. Ezra anlık bir kararla oradan kaçar. Alışveriş merkezinde bulunan kimse dışarıda bekleyen tehlikeden haberdar değildir. Ezra’nın olmadığı fark edilir. Çaresiz kalan Zeynep Eren’i Salih’e yine de verir. Harputlu duruma el koyar ve herkesi çiftlik evine götürür. Çiftlikte kalmaya başlayan Zeynep yakınındaki düşmandan habersizdir. Ezra’yı kötü sürprizler beklemektedir. Ezra’nın izini ilk bulan Davut Ağa olacaktır. Bu karmaşanın altından beklenmeyen biri çıkacaktır. Uzun bekleyişin ardından oğluna kavuşan Salih çok mutludur fakat Ezra’nın başına gelenlerden kendisini sorumlu tutmaktadır. Emine çok endişelidir ve oğluna engel olmak ister. Salih kararlıdır ve Ezra’yı töreden ve kötülükten koruyacaktır. Şansı yaver gider, Ezra’nın yerini öğrenir. Bu buluşma Ezra ve Salih için zor geçecektir.

Etiketler : , , ,