Unutulmaz 90.Bölüm final bölümü izle

Unutulmaz 90.Bölüm final bölümü izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Unutulmaz 90.Bölüm final bölümü izle izle tek parça Unutulmaz 90.Bölüm final bölümü izle full hd Unutulmaz'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Unutulmaz Tüm Bölümleri

Unutulmaz 90.Bölüm final bölümü izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Unutulmaz 90.Bölüm final bölümü izle Feyyaz Arslanlı, Arslanlı Gemicilik ve Uluslararası nakliyat şirketinin sahibidir. Şirketi oğlu Harun ile birlikte yönetmektedir. Damadı Burak’da şirkette koordinatör olarak çalışmaktadır. Büyük bir evde karısı Saadet, oğlu Harun, kızı Işıl, damadı Burak, torunu Sinem ve diğer kızı Nisa ile yaşamaktadırlar.

Yakışıklı bir adam olan Harun Arslanlı, şirketin yönetim kurulu başkan yardımcısıdır. Boş zamanlarının çoğunu çocukluk arkadaşı Batu ile geçirmektedir. Bir süre önce şirketlerinde çalışmaya başlayan Melda’yla aralarında seviyeli bir ilişki vardır. Melda, güzelliğinin yanısıra, son derece işine sadık ve idealist bir yapıdadır. Sorunlar karşısındaki akıllı ve mantıklı tutumu başta Feyyaz bey olmak üzere herkesi etkilemektedir. Harun Melda’ya evlenme teklif etmiş ve kızın yanıt vermesini beklemektedir.

Etiketler : , ,