Uçurum 5.Bölüm izle

Uçurum 5.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Uçurum 5.Bölüm izle izle tek parça Uçurum 5.Bölüm izle full hd Uçurum'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Uçurum Tüm Bölümleri
Tv

Uçurum 5.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Uçurum 5.bölüm tek parça dizi izle kalitesi ile full hd sizlerle iyi seyirler.. Ezel dizisinin senaristlerinden Kerem Deren’in senaryosunu yazdığı Uçurum dizisi atv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Adem, askerden madalyalı bir kahraman olarak dönse de, yaşadıklarının gölgesinden kurtulamaz. Yaşamına yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanırken aklından çıkmayan gerçekler Adem’i sona sürükler.

Moldova’da tek başına yaşam savaşı veren iki kardeş; Eva ve Felicia. Tıp fakültesinden mezun olduğu gün Eva’ya gelen iş teklifi, daha rahat bir hayat sağlaması gerekirken, aksine onlar için kötü günlerin başlangıcı olur.

Yaman hırsının son durağında, acımasızca her şeyi harcamaya hazır bir şekilde planladığı yolda yürümeye kararlıdır.

Ancak dizi ile ilgili şu ana kadar yapılan tanıtımlar gerçekte dizinin hikayesini anlatmıyor. Atv, fenomen olacağına inandığı dizi için farklı bir tanıtım stratejisi deniyor. Merak uyandıran bu tanıtımların ardında aslında çok farklı bir yapım izleyiciyi bekliyor.

Uçurum dizisinin başrollerindeki iki usta isim dikkatleri çekiyor.
Çemberimde Gül Oya dizisinden hatırlayacağınız Mehmet Ali Nuroğlu ve Selçuk Yöntem

“UÇURUM” Uçurumun Eşiğine Gelmiş İnsanların Yaşamlarından Kesitleri Ekranlara Yansıtıyor…
Yakında atv ekranlarına gelecek Uçurum’da, günlük hayatımızın hemen arka tarafında, gölgede kalan tarafında, ama hemen yanı başımızda, tanımadığımız, bilmediğimiz karanlık dünyalar…
Gündelik hayatın içinden teğet geçtiğimiz tehlikeler…
Ve uçurumun eşiğine gelmiş insanların yaşamlarından kesitler ekranlara gelecek…

Uçurum dizisinin konusunu geçtiğimiz günlerde bir Televizyon programında konuk olan Selçuk Yöntem şu sözlerle ifade etti:

Hayatın kenarında herkes bir adımda uçuruma düşebilir. Rusya’dan buraya çalışmak için gelen doktorun ve kardeşinin, bazı insanlarca kötü yola sürüklenme hikayesi. Ve kaçarken bindikleri taksideki şoförü aslında yaşadığı travmalarla intihara edecekken uzattığım çay ile hayatı kurtuluyor. İşte böyle başlayan olaylar zinciri.

Etiketler : , , ,