Sende gitme 2.bölüm izle

Sende gitme 2.bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Sende gitme 2.bölüm izle izle tek parça Sende gitme 2.bölüm izle full hd Sende gitme'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Sende gitme Tüm Bölümleri

Sende gitme 2.bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Sende gitme 2.bölüm full hd kalitesinde iyi seyirler.. Mehmet çok başarılı bir cerrah ve mesleğinin zirvesindeyken çok sevdiği eşini kaybeder. Herkesi iyileştirebileceğine inanan Mehmet, aşık olduğu eşini kurtarmak için bir şey yapamaz. Elinden hiçbir şey gelmez. Bu trajik durumdan sonra Mehmet sadece doktorluğu değil kızı Elif’i da bırakır. Elif’i yedi yıl boyunca babaannesi Leman Hanım ile büyütür. Leman’ın da ölmesiyle yedi yıl boyunca birbirini hiç görmeyen baba – kız yeni bir hayata başlamak zorunda kalacak dahası Mehmet de kızına bakabilmek için doktorluğa geri dönecektir.

Etiketler : ,