Samanyolu 1.Bölüm izle

Samanyolu 1.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Samanyolu 1.Bölüm izle izle tek parça Samanyolu 1.Bölüm izle full hd Samanyolu'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Samanyolu Tüm Bölümleri

Samanyolu 1.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Samanyolu 1.Bölüm izle Feride Hanım konağa gelir. Morali bozuktur. Zülal annesinin geldiğini görünce dans etmeyi bırakır. Feride Hanım abisinin ölüm döşeğinde olduğunu ve Nejat’a haber verilmesini ister. Zülal gerilir. Nejat’ın numarasının olmadığını söyler. Melek gazeteden Nejat’ın mail adresini bulur. Zülal, Nejat’a mail yazmak istemez. Feride Hanım yazması için ısrar eder.

Londra
Nejat otel odasında yataktadır. Yanında genç yabancı bir kadın vardır. Kadın hazırlanıp çıkar.

Zülal bilgisayarının başındadır. Geçmişi; Nejat’ın onu öptüğü geceyi hatırlar.
Nejat bilgisayarını açar.
Zülal birkaç kez yazıp silse de Nejat’a bir mail yazar. Gelmesinin gerekli olduğunu söyler.
Nejat mail kutusunda Zülal’den gelen bir mail görür. Geçmişi; Zülal’i öptüğü, Zülal’in ona tokat attığı geceyi hatırlar. Maili okur.
Zülal odasında heyecanlıdır. Elbiselerini dener.
Melek annesine Nejat’la ilgili sorular sorar. Evsed onu azarlar ve soruları yanıtlamaz.
Nejat’ın odası hazırlanmaktadır. Melek pencereden dışarı bakarken geçmişi; Zülal’le Nejat’ın öpüşmelerini gördüğü geceyi hatırlar. Canı sıkılır.

Nejat konağa doğru yol almaktadır. Geçmişi hatırlar. Belkıs Hanım, kocasını, küçük bir çocuk olan Nejat’la kendisi arasında bir seçim yapmaya zorlar. Küçük çocuk konuşulanları kapıdan duyar. Babası Nejat’ı teyzesinin yanına göndereceğini söyler. Geçmişi hatırlamak Nejat’ı üzer. O esnada Feride Hanım arar. Nejat babasına uğrayıp geleceğini söyler.
Zülal hazırlanıp dışarı çıkar.
Nejat, babasının evine gider. Kapının önüne geldiğinde teyzesiyle evden ayrıldığı anı hatırlar. Kız kardeşi Nejat’ı karşılar. Nejat, Belkıs Hanım’a soğuk davranır. Nejat babasının odasına çıkar. Babası makinelere bağlı bir şekilde yatmaktadır. Nejat’ı görünce çok duygulanır ve tüm mal varlığını Nejat’ın üzerine geçireceğini fısıldar. Nejat hiçbir şey istemediğini söyler. Babası vicdanıyla hesaplaşmaktadır. Ondan af diler. Boğazına takılı olan hortumu çıkarır.
Kapıdan onları dinleyen Belkıs Hanım odaya girer. Bağırmaya başlar. Nejat evden ayrılır. Belkıs Hanım çok öfkelidir. Kocasının hastalığına rağmen camı açar, klimanın ısısını düşürür.

Zülal bir alışveriş merkezinde kıyafet alır ancak kredi kartının limiti ödemeye yetmez. Zülal çok bozulur ve annesini arar. Feride Hanım karta para yatıramadığını söyler.

Zülal’le Feride Hanım’ın konuşmasını duyan Evsed, Feride Hanım’ın artık yorulduğunu Nejat’ın yeniden gitmesine engel olmasını ister. O esnada Nejat gelir. Büyük bir özlemle kucaklaşırlar. Zülal’i göremeyen Nejat onu sorar.
Evsed, Nejat’ı görünce geçmişi hatırlar. Nejat dışarıda karların altında içki içmektedir. Ağlayarak Zülal’e aşık olduğunu itiraf eder. Evsed, gitmesini ve Zülal’den uzak kalması gerektiğini söyler.
Zülal konağa dönmez. Melek onu arar, Zülal sinemadadır.

Belkıs Hanım kocasının odasına girer. Nabzına bakar. Yüzü asılır. Camı kapatıp klimanın ısısını yükseltir.
Nejat dinlenmek için odasına giderken Zülal’in odasına girer. Ona hediye ettiği oyuncağı görür. O sırada odaya Zülal gelir. İkisi de durgundur.
Akşam yemekte hep birlikte sohbet ederler. Melek’in Nejat’a olan yakın tavırları Zülal’i rahatsız eder.

Nejat’ın kardeşi babasının odasına girer. Babası ölmüştür. Genç kızın çığlıklarıyla odaya gelen Belkıs Hanım sahte gözyaşı döker.
Konağa gelen telefonla herkes gerilir. Evsed, Nejat’a babasının ölüm haberini verir. Herkes çok üzgündür.

Cenaze törenine Nejat’ın yakın arkadaşı Namık da gelir. Melek ve Zülal, Namık hakkında fısıldaşırlar.
Törenden sonra cenaze evinde toplanırlar. Belkıs Hanım’ın iğneleyici sözleri Nejat’ı rahatsız eder.
Aile avukatı Nejat’ı ve Namık’ı konuşmak için başka bir odaya götürür. Belkıs Hanım konuşmalarını kapıdan dinler ve odaya girip bağırmaya başlar. Nejat ona karşılık verir. Belkıs Hanım sakinleşmez. Nejat, Feride Hanım ve Namık oradan ayrılırlar.

Zülal pencereden bakarken geldiklerini görür. Namık da onu görür.

Feride Hanım cenaze evinde olanları Evsed’e anlatır. Nejat’ın mirastan hiçbir şey istemediğini söyler. Evsed ise Feride Hanım’ın gerçeği anlatması durumunda Nejat’ın dönmekten vazgeçeceğini iddia eder. Feride Hanım, Evsed’in sözleri karşısında hiçbir şey söyleyemez. Evsed, Zülal ve Nejat’le ilgili bir sır bildiğini söyler.
Zülal, Melek, Nejat ve Namık sohbet ederler. Zülal bir süre sonra yatacağını söyleyerek odasına gider.
Evsed, Nejat’ın gidiş nedenini gözyaşlarıyla anlatır. Feride Hanım şaşkın ve kararsızdır.
Namık giderken pencerede Zülal’i görür ve selam verir. Nejat da Zülal’e bakar.
Nejat ve Zülal salonda karşılaşırlar. Nejat ona çok güzelleştiğini söyler. Zülal hiçbir şey demeden odasına gider. Heyecandan titremektedir. Nejat da odasına gider. O da heyecanlıdır. Odasında duramaz. Çıkar. Zülal onun ayak seslerini duyar.

Nejat aşağıda teyzesiyle karşılaşır. Feride Hanım ağlamaktadır. Nejat’a gitmemesi için yalvarır. Nejat gideceğini söyler.
Zülal’i uyku tutmaz. Odasından çıkar.
Feride Hanım, Evsed’in her şeyi anlattığını söyler. Nejat söylenenleri inkar eder. Feride Hanım Nejat’a büyük bir sır açıklar; Zülal’in kendi kızı olmadığını itiraf eder. Nejat şok olur. O esnada Zülal’in geldiğini fark ederler.

Etiketler : , ,