Saklambaç final bölümü izle

Saklambaç final bölümü izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Saklambaç final bölümü izle izle tek parça Saklambaç final bölümü izle full hd Saklambaç'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Saklambaç Tüm Bölümleri

Saklambaç final bölümü izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Saklambaç final bölümü izle Sibel Can, Talat Bulut ve Yıldız Kenter’i buluşturan, renkli karakterleri, komik öyküleri içeren Saklambaç; üç çocuğuyla çaresiz kalmış genç bir kadının, onların varlığını saklayarak yatılı hizmetçi olarak girdiği evde yaşadığı komik olayları anlatıyor.

Saklambaç’ın yapımcısı Faruk Turgut, senaryo yazarı Caner Güler, yönetmeni ise Ömer Uğur. Saklambaç’ta diğer rolleri ise Akasya Aslıtürkmen, Türkan Kılıç, Bülent Kayabaş, Tuncer Salman, Türkan Kılıç ile çocuk oyuncular; Fırat Yalçın, Merve Koç ve Meral Koç paylaşıyor.

Etiketler : , ,