Öyle bir geçer zamanki 1.bölüm izle

Öyle bir geçer zamanki 1.bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Öyle bir geçer zamanki 1.bölüm izle izle tek parça Öyle bir geçer zamanki 1.bölüm izle full hd Öyle bir geçer zamanki'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Öyle bir geçer zamanki Tüm Bölümleri

Öyle bir geçer zamanki 1.bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Öyle bir geçer zamanki tek parça dizi izle kalitesi ile full hd olarak sizlerle.. İzleyenleri, 60’lı yıllardan günümüze uzanan acı-tatlı, kimi zaman hüzünlü ama umudun da eksik olmadığı derinden etkileyecek bir yolculuğa çıkaracak olan dizinin başlıca rollerini; Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Wilma Elles, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Farah Zeynep Abdullah, Emir Berke Zincidi, Meral Çetinkaya, Mete Horozoğlu, Orhan Alkaya, Mehmet Gürhan, Zeyno Eracar, Nilperi Şahinkaya, Dila Akbaş, Tolga Güleç, Salih Bademci, Ferit Kaya, Simay Küçük, Sercan Badur, Yeliz Kuvancı,Şenay Aydın paylaşıyor. Öykü ve senaryosunu Coşkun Irmak’ın yazdığı Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin yönetmeni Zeynep Günay Tan.

Etiketler : , , , , , ,