O Ses Türkiye 25 Aralık 2011

O Ses Türkiye 25 Aralık 2011 tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. O Ses Türkiye 25 Aralık 2011 izle tek parça O Ses Türkiye 25 Aralık 2011 full hd O Ses Türkiye'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

O Ses Türkiye Tüm Bölümleri

O Ses Türkiye 25 Aralık 2011 Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

O Ses Türkiye 25 Aralık 2011 Yayınlandığı ilk ülke olan Hollanda’da izlenme rekorları kıran ‘The Voice of’, Amerika’da da yayına başladığı ilk günden itibaren büyük başarı elde etti. Türkiye’nin en iyi seslerinden Murat Boz, Hülya Avşar,Mustafa Sandal ve Hadise’nin koçluk yapacağı yarışmada başarı için göz önünde bulunduracakları tek unsur ses olacak. Bu dört ünlü sanatçı sahneye sırtları dönük bir şekilde adayları görmeden sadece seslerini dinleyerek seçim yapacak. Her koç takımına 16 aday arayacak ve bu adayları Türkiye’nin O Sesi olmak içi beraberce kıyasıya yarışacak.

Etiketler : ,