Menekşe ile Halil final bölümü izle

Menekşe ile Halil final bölümü izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Menekşe ile Halil final bölümü izle izle tek parça Menekşe ile Halil final bölümü izle full hd Menekşe ile Halil'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Menekşe ile Halil Tüm Bölümleri

Menekşe ile Halil final bölümü izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Menekşe ile Halil final bölümü izle Menekşe 20 yaşında bir kızdır. Urfa’da doğmuş, sonra da ailece Almanya’ya taşınmışlardır. Aynı pastanede birlikte çalıştığı Halil’le birbirlerini sevmektedirler. Menekşe’nin babası ise Menekşe’yi Mustafa isimli Urfalı biri ile zorla evlendirmiştir. Bunun üzerine Menekşe ile Halil İstanbul’a kaçarlar. Menekşe’nin kocası Mustafa ve Menekşe’nin abisi Kadir, Menekşe ile Halil’i bulmak için İstanbul’a gelirler. Ardından Menekşe’nin annesi, babası ve ninesi de İstanbul’a gelerek bir ev tutarlar. Aradan zaman geçer ve Menekşe’nin ailesi Menekşe ile Halil’in evlenmesini kabul ederler. Mustafa ise intikam almak için her yolu denemektedir.

Etiketler : , ,