Kuzey Güney 9.bölüm izle

Kuzey Güney 9.bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Kuzey Güney 9.bölüm izle izle tek parça Kuzey Güney 9.bölüm izle full hd Kuzey Güney'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Kuzey Güney Tüm Bölümleri
Tv

Kuzey Güney 9.bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Kuzey Güney 9.bölüm izle

Kuzey Güney 9.bölüm izle

Kuzey güneye haberi çakar hemen işi batırdım diye ama paranı vericem der güneyde yarım ağız yok almam saçmalama mırın kırın ama niyeti var gitti para verirse alıcak kuzey kozmetikci olur karı kız alayı hasta lavuğa satış rekorlarına koşuyor cemre desen harap bitap neriye gidiyo bu dizi güney servete kondu konucak kuzeyin belalısı cemreyi sevgilisi sanır ve cemreye musallat olur bunu öğrenen kuzey delirir ecelin olucam der bağırır çağırır telefonda orda bitiyo haftaya bekliyoruz sabırsızlıkla .. :) Güney’e olan borcunu ödemek için çareler arayan Kuzey’e Ali bir çıkış yolu gösterir. Bu saatten sonra Kuzey’in geleceğiyle ilgili tek planı, çalışıp Güney’e olan borcunu ödemektir. Oysa Simay’ın geleceğiyle ilgili planlarında Kuzey önemli bir yer tutmaktadır. Cemre’nin reklam filminde oynatılmamasının gerçek nedenini öğrenmek isteyen Gülten, bu işin peşini bırakmaz. Cemre’yle Gülten’in Sinaner Şirketler Grubu’na ani ziyareti, beklenmedik krizler doğurur. Cemre’yi rahatsız etmeye devam eden Ferhat, sonunda amacına ulaşır. Cemre’den her şeyi öğrenen Kuzey öfkeden deliye döner. Ferhat’ın da isteği budur. Kuzey kendisine kurulan tuzağa, bütün tehlikeleri göze alarak düşecektir.

Etiketler : , , , , ,