Kuzey Güney 7.bölüm izle

Kuzey Güney 7.bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Kuzey Güney 7.bölüm izle izle tek parça Kuzey Güney 7.bölüm izle full hd Kuzey Güney'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Kuzey Güney Tüm Bölümleri
Tv

Kuzey Güney 7.bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Kuzey Güney 7.bölüm izle

Kuzey Güney 7.bölüm izle

Bütün kızların hasta olduğu kuzey tekinoğlu erkekler tarafından hiç sevilmediğinin farkında bu nedenden dolayı oldukça sinirli :) bu lavuk kuzey güneylede anlaşamıyo o kadar abartılacak bir güzelliği olmuyan cemreyi bir türlü paylaşamıyorlar piskopat rolünü oldukça başarılı olarak sürdüren kıvaç tatlıtuğada sevgillerimizi gönderiyoruz.. ve diziyi izlemeye başlıyoruz iyi seyirler.. Cemre, Sinaner Şirketler Grubu’nun yeni reklam yüzü seçilmiştir. İşi almasında Banu’nun etkisi olduğunu bilmeyen Cemre, bu başarısının keyfini annesi Gülten ile yaşamaktadır. Kendine güveni gelen Cemre, Güney’e karşı kendini zafer kazanmış gibi hissetmektedir. Kuzey’in hastalığı, Tekinoğlu Ailesi’ni çok eskiden olduğu gibi bir araya getirmiştir. Bu süreçte Banu ve Simay hayatlarına dahil olurken, resmin dışında kalan tek kişi Cemre olur. Banu, Güney’e ve ailesine yakın olabilmek için, üvey ağabeyi Barış Hakmen’in nişanını bile fırsat bilir. Barış ve Venüs’ün nişan gecesinde herkesin farklı bir planı, farklı bir hesabı vardır. Aynı gece Cemre’nin oynayacağı reklam filminin de basın açıklaması yapılacaktır. Cemre dikkatleri üstüne çektikçe açık hedef haline gelir. Kuzey’in Cemre’yi korumak için harcadığı çaba yetersiz kalır. O gece yaşanacaklara artık kimse engel olamayacaktır.

Etiketler : , , , , ,