Kış Masalı 1.Bölüm izle

Kış Masalı 1.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Kış Masalı 1.Bölüm izle izle tek parça Kış Masalı 1.Bölüm izle full hd Kış Masalı'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Kış Masalı Tüm Bölümleri

Kış Masalı 1.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Kış Masalı 1.Bölüm izle Ali Murat günler sonra yine dağlarda gezen Esmer’i bulur. Ali Murat’ın tutkusu ve güzel sözleri karşısında çaresiz teslim olan Esmer, artık Ali Murat’ın olmuştur. Beraber geçirdikleri gecenin sabahında Esmer’i acı bir gerçek beklemektedir. Ali Murat evlidir.

Bu imkansız aşkla başlayan hikayemiz, Esmer’in bir süre sonra Kulovaların evine sığınmak zorunda kalmasıyla sürer. Kulovalar’ın yurtdışında eğitim görmüş, aykırı torunu Masum da Esmer’e vurulunca, hayat Esmer için daha da güç hale gelecektir. Bir yandan tutkuyla bağlandığı Ali Murat, bir yandan onu huzurla seven Masum. Esmer artık hayatın masallarda anlatıldığı gibi olmadığını öğrenmiştir. Esmer, hayat karşısında değişmek zorundadır. Bu iki güçlü aile ortasında güçlü bir kadın olacaktır.

Etiketler : , ,