Kanıt 9.bölüm izle

Kanıt 9.bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Kanıt 9.bölüm izle izle tek parça Kanıt 9.bölüm izle full hd Kanıt'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Kanıt Tüm Bölümleri

Kanıt 9.bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Sevil Atasoy’un sunduğu “Kanıt”ta bu hafta da, zekice kurgulanmış bir cinayet aydınlanıyor.
Şener Kahveci. Türkiye’nin önde gelen iş adamlarından biri… Çok önemli bir ihale öncesinde, masaj yaptırmaya gittiği salonda, Filipinli masöz Ruth Mirando’yla birlikte ölü bulundu. Aynı masaj salonunda çalışan Ruth’un ev arkadaşı, masöz Amelia Cruz ise ortadan kaybolmuştu. Şüpheler kayıp olan Amelia’nın üzerinde yoğunlaşırken, asıl soru Şener’i kimin öldürtmek istediğiydi…

Cinayeti Şener’in bir numaraları rakibi Korkut Eryılmaz mı işletmişti? Yoksa Şener’in yerine geçmek isteyen oğlu Gürkan Kahveci mi? Şener’in karısı Suzan bir şeyler mi saklıyordu? Masaj salonunun sahibi Sevim Çiçek, cinayetlerle ilgili bir şey biliyor muydu? Kayıp olan Amelia’nın sevgilisi, Demir Karakaş’ın olayda parmağı var mıydı?

Etiketler : , , , , , ,