Kadın İsterse final bölümü izle

Kadın İsterse final bölümü izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Kadın İsterse final bölümü izle izle tek parça Kadın İsterse final bölümü izle full hd Kadın İsterse'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Kadın İsterse Tüm Bölümleri

Kadın İsterse final bölümü izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Kadın İsterse final bölümü izle İki çocuk sahibi Canan evliliği eskidikçe bütün zamanını çocuklarına ayırdığı için kendini ihmal etmiştir. Zaten var olan estetik problemlerine fazla kiloları ve bakımsızlığı da eklenince görünümünü sevimsizleşmiştir. Buna karşılık eşi Zafer ise çok bakımlı bir erkektir. Eşine olan ilgisi azaldıkça etrafındaki kadınlar dikkatini daha çok çeker ve sonunda asistanı Alev’e aşık olarak bunca yıllık evliliğini sona erdirmekte sakınca görmez.

Canan kocasının ihaneti ile bir kadının başına gelebilecek en büyük felaketi yaşar. Canan’ın kötü günlerindeki en büyük destekçileri, yıllardır evde hizmet veren Fatma ve yakın arkadaşı Selin’dir. Eşinin ihanetine uğrayan Canan radikal bir karar alır ve estetik ameliyatlarla tepeden tırnağa değişince, artık Duygu kimliği ile Zafer’den intikam alma zamanı da gelmiş olur.

Etiketler : ,