İki Dünya Arasında 1.Bölüm izle

İki Dünya Arasında 1.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. İki Dünya Arasında 1.Bölüm izle izle tek parça İki Dünya Arasında 1.Bölüm izle full hd İki Dünya Arasında'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

İki Dünya Arasında Tüm Bölümleri

İki Dünya Arasında 1.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

İki Dünya Arasında 1.Bölüm izle Gidecek bir yeri olmayan Sahra, oğlu Ali’yle birlikte Selim Öğretmen’e sığınır. Sahra, sadece bir gece kalıp halasına gitmeyi düşünür fakat halasıyla ilgili beklenmedik gelişmeler olur. Bu durumdan hoşlanmayan Aslı, tüm bu olanlara bir gece için tahammül etmeye çalışsa da başına geleceklerden habersizdir. Ahmet ise bebeğiyle ilgili kötü haberi Nisan’a nasıl vereceğini düşünmektedir. Gelir gelmez göreve başlayan Selim, işe Necati ve çocuklarından başlarken, Özge’yi kurtarabilmek için sosyal hizmetlerle görüşür. Tüm bunlardan habersiz olan Efe ise, Özge’nin Adapazarı’na gideceğini öğrenir.

Etiketler : , ,