Hayat devam ediyor 32.bölüm izle

Hayat devam ediyor 32.bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Hayat devam ediyor 32.bölüm izle izle tek parça Hayat devam ediyor 32.bölüm izle full hd Hayat devam ediyor'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Hayat devam ediyor Tüm Bölümleri

Hayat devam ediyor 32.bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Hayat devam ediyor 32.bölüm izle Mahsun kırmızıgül tarafından yazılan ve yönetmenliği yapılan hayat devam ediyor oldukça ses getirecek bir diziye benziyor herkes nefesleri kesti ve diziyi beklemeye başladı.. ilk tanıtımı sizlerle.. Projenin ilk beş bölümü için yönetmen koltuğuna oturan Kırmızıgül, daha sonra bayrağı Yıldız Hülya Birban’a devredecek. Kasım 2011′de ekranda olması hedeflenen projede Türkiye’de her iki kadından birinin 18 yaşın altında evlendirilmesi gerçeği ve 11 kişilik Bakırcı ailesinin fırtınalı göç hikâyesi konu ediliyor. Projenin genel yönetmenliğini de Mahsun Kırmızıgül yapıyor. Murat Tokat’ın yapımcılığını üstlendiği ‘Hayat Devam Ediyor’un çekimleri İstanbul, Doğu Anadolu ve İç Anadolu’nun çeşitli şehirlerince gerçekleştirilecek. Çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak olan dizinin küçük gelinini Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunu olan Meltem Miraloğlu oynayacak. Miraloğlu dizide 66 yaşındaki usta oyuncu Rana Cabbar’ın canlandıracağı karakterle evlendirilecek. Dizinin Doğu Beyazıt, Mardin ve Kapadokya gibi bölgelerde çekilecek olan ilk 4 bölümünün yönetmen koltuğunda Kırmızıgül oturacak. Kırmızıgül’ün ise oyunculuk deneyimi olmayan Esmersoy’un ilk dizisi için çok ücret istediği bu yüzden kendisine rol vermediği öğrenildi. Mahsun Kırmızgül’ün bu tutumunun fiyat düşürme politikası olduğu da düşünülüyo Kırmızıgül bu kez ‘Hayat Devam Ediyor’ ismini verdiği dizide, Doğu’da devam ettirilen ‘küçük gelin’ töresine dikkat çekecek. Dizinin oyuncu kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Arif Erkin ve Menderes Samancılar da yer alıyor.

Etiketler : , , , ,