Hatırla Sevgili 1.Bölüm izle

Hatırla Sevgili 1.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Hatırla Sevgili 1.Bölüm izle izle tek parça Hatırla Sevgili 1.Bölüm izle full hd Hatırla Sevgili'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Hatırla Sevgili Tüm Bölümleri

Hatırla Sevgili 1.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Hatırla Sevgili 1.Bölüm izle Dizinin hikâyesi siyasî görüşlerinin farklılıkları sebebiyle araları açılmış iki eski dost olan Rıza ve Şevket’in çocuklarının birbirlerine aşık olmasını ve aşklarının ilgili dönemin siyasî gelişmeleriyle nasıl ettiklendiğini anlatmaktadır. İlk sezonda bu aşkla birlikte, 27 Mayıs Darbesi öncesi, Adnan Menderes’in uçak kazası, 27 Mayıs Darbesi, Adnan Menderes’in idam edilişi ve 27 Mayıs Darbesi sonrası günleri aktarırken, karakterlerin üzerinden konu ilerlemiş ve ilk sezonun ikinci kısmından itibaren konu 1960′ların sonları ve 1970′lerin başlarındaki sol öğrenci grupları ve daha sonrasında yaşanan çeşitli siyasî gelişmelere ve olaylara (örneğin 12 Mart Darbesi gibi) yer vermiştir. Dizinin bölümleri sırasında sık sık dönemin yayın organlarının haberlerinden kesitler sunulur. Dizide Rıza Ünsal karakteriyle demokrat partililerin çektiği sıkıntılara dikkat çekilirken,Defne, Deniz, ve Harun karakterlerle devrimcilerin yüzleşmek zorunda olduğu durumlara dikkat çekilir.

Etiketler : ,