Harem 15.Bölüm izle 11 ocak

Harem 15.Bölüm izle 11 ocak tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Harem 15.Bölüm izle 11 ocak izle tek parça Harem 15.Bölüm izle 11 ocak full hd Harem'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Harem Tüm Bölümleri

Harem 15.Bölüm izle 11 ocak Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Harem 15.Bölüm izle 11 ocak cuma günü fox ekranlarında sizlerle Mezopotamya’da bir halk; Basurlular. Basur sarayında, halkın can-ı gönülden sevdiği Sultan Küçük Esat. Birbirinden değişik, renkli kişiliklere sahip kadınlardan oluşan Küçük Esat’ın Harem’i.
Harem’deki kadınların tek bir amacı var; Sultan Küçük Esat’a erkek bir çocuk doğurabilmek…
Kırk beş kız çocuğu olan Sultan Küçük Esat’ın hiç erkek çocuğu olmadığı için tahtı tehlikededir. Sultan’ın üvey kız kardeşi Zehire Sultan’ın oğlu Vekilcan tahtın görünen tek varisidir. Bu yüzden Zehire Sultan ve annesi Mozaikli Valide Sultan sarayda başka erkek çocuk doğmaması için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Aynı zamanda Zehire Sultan, abisi Küçük Esat’ı öldürmek için de çeşitli girişimlerde bulunmaktadır. Bu konuda en büyük yardımcısı Sultan Küçük Esat’ın sağ kolu Çıngıraklı Hamit Paşa’dır.

Etiketler : , , , , ,