Gurbet Kadını 11.Bölüm izle

Gurbet Kadını 11.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Gurbet Kadını 11.Bölüm izle izle tek parça Gurbet Kadını 11.Bölüm izle full hd Gurbet Kadını'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Gurbet Kadını Tüm Bölümleri

Gurbet Kadını 11.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Gurbet Kadını 11.Bölüm izle İstanbul’un kendi halinde bir mahallesinde, iki çocuğuyla kendi halinde yaşamaya çalışan dul bir kadın; Elif yıllar önce kocasından boşanmış, o zamandan beri ailesini tek başına ayakta tutmayı başarmış. Boşandıklarından beri ne kendisi, ne çocukları kocasından bir haber alamamış. Artık yalnızlığa alışmış, hayatında bir erkeğin olmamasını kanıksamış. Çocuklarının derdini düşünmekten kendini bırakmış, aynaları unutmuş olmasına rağmen çok güzel, alımlı bir kadın. Ve değişen yaşam. Değişen koşullar. Güneydoğu’ya yolculuk. Gelenek ve görenekleriyle, doğası ve yaşam şartlarıyla bambaşka bir hayat… Elif’in hayatında önemli bir rol oynayacak olan Zeyno kendisine destek vermeye çalışırken, Murat Elif’i bilmediği bir coğrafyada hangi duygulara sürükleyecek acaba?

Etiketler : ,