Gülbeyaz 3.Bölüm izle

Gülbeyaz 3.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Gülbeyaz 3.Bölüm izle izle tek parça Gülbeyaz 3.Bölüm izle full hd Gülbeyaz'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Gülbeyaz Tüm Bölümleri

Gülbeyaz 3.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Gülbeyaz 3.Bölüm izle Amasra’da yaşayan iki düşman aile; Demiroğulları ile Dursunoğulları. Demir Dede ile Beyaz Ana zamanında yaşadıkları aşk sonrasında bilinmeyen bir sebepten düşman olurlar. Evlenirler, torun torba sahibi olurlar. Her sene yapılan yarışlarda birbirlerine tuzak kurarlar. Fakat bu sene farklıdır çünkü torun Demir (Nejat İşler) okulunu bitirmiş ve kasabasına dönmüştür ve torun Gülbeyaz (Şevval Sam) geminin dümenindedir. Demir’in İstanbul’a dönmek istemesi, Beyaz nenenin son çareyi İstanbul’a gitmekte bulması, iki aileyi de İstanbul’a, hatta karşılıklı evlere sürükler. Büyükleri gibi aşka düşen Demir ile Gülbeyaz aşklarını söyleyebilmek için önce sorunu bulup çözmeye karar verirler.

Etiketler : , ,