Ezel 2.Bölüm Hd İzle

Ezel 2.Bölüm Hd İzle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Ezel 2.Bölüm Hd İzle izle tek parça Ezel 2.Bölüm Hd İzle full hd Ezel'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Ezel Tüm Bölümleri

Ezel 2.Bölüm Hd İzle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Ezel’in

Yıllardır beklediği an geldi.

Bir yandan bulmacanın eksik parçası çözülüyor.

Eyşan’ın sırları ortaya çıkıyor.

Bir yandan herkesin kaderi değişiyor.

Ezel ve Cengiz oyuna başlarlar.

Sürekli kaybeden Cengiz, Eyşan ve Ali’nin uyarılarına rağmen oyundan kalkmaz.

O sırada Can’ın ahırdaki vahşi atı alarak ortadan kaybolduğu anlaşılır.

Sabahın ilk ışıkları yükselirken, oyun masasındaki milyon dolarların da, Can’ın da kaderi da Ezel’in elindedir.

Ezel 2.Bölüm Geniş Özeti

Kıbrıs 2009

Oyun başlar. Ezel masadaki herkesi yener. Cengiz pes etmez. Cengiz ve Ezel masada başbaşa kalır. Bahisler yükselir.

Eyşan oğlunu yatırır. Anılar gözünde canlanır: çoçukluğu…annesi…babası…annesinin ölümü…babasının onu sahtekarlıklarına alet edişi…babasından kaçışı..teyzesine sığınışı…Ömer’le tanışması…

Oyun devam eder. Cengiz çok para kaybeder. Ali yeni konuktan hiç hoşlanmaz. Cengiz, Eyşan ve Ali’nin uyarılarını dinlemez.

İstanbul 1995

Ömer, askere gider. Onu uğurlamaya ailesi, Eyşan, Cengiz ve Ali gelir.

Ömer askerdeyken Eyşan yalnızdır. Ona mektuplar yazar. Cengiz, Eyşan’ı ziyarete gelir. Eyşan’ı çalıştığı otele götürür. Akşam onu evine bırakır ve Eyşan’ı kendisiyle yüzleştirir. Evde Eyşan’ı bir sürpriz beklemektedir. Babası evdedir.

Kıbrıs 2009

Can odasında yoktur. Eyşan Ali’yi arar. Ali ve Eyşan Can’ı aramaya başlarlar. Kamil Can’ın olduğu yeri Ezel’e haber verir. Can ahırda dikkatini çeken vahşi bir atla ilgilenmektedir.

Ezel ve Cengiz bahçede sohbet ederler. Ezel Cengiz’in geçmişi hakkında sorular sorar.

Can vahşi atı ahırdan çıkarır.

İstanbul 1997

Babasının gelişi Eyşan’ı tedirgin eder. Serdar’ın Eyşan ve Ömer’le ilgili planları vardır. Bu plan Eyşan tarafından şiddetle reddedilir. Ama babasının kararlılığı ve tehditleri onu pes ettirir.

Eyşan hayatının en önemli kararını vermek zorunda kalır. Babasının Eyşan’ın kız kardeşiyle ilgili verdiği bir bilgi, Eyşan’a planı uygulamaktan başka seçenek bırakmaz.

Ali ve Cengiz de plana dahil olurlar. Serdar herkesin zaafını kullanmayı bilir.

Ömer askerden döner.

Kıbrıs 2009

Sabah olmak üzeredir. Oyun devam eder.

Can hâlâ kayıptır. Eyşan ve Ali onu aramaya devam ederler.

Ezel oyunu Cengiz’e kazandırır.

İstanbul 1997

Ali ve Cengiz planı uygulamaya hazırdır.

Eyşan ve Ömer eve giderler.

Cengiz ve Ali, Cengiz’in çalıştığı otele giderler. Cengiz içeri girmek için güvenliği kandırır. Ali onları takip eder ve güvenliği öldürür. Paraları alıp giderler.

Eyşan, seviştikleri gece Ömer’i ve yüzüğünü bırakıp gider. Sabah uyanan Ömer, Eyşan’ı göremez. Yüzüğü bulduğu anda polisler evi basar, onu götürürler.

Eyşan mahkemede yalanlarla dolu ifade verir. Bu ifade Ömer’in sonunu hazırlar.
Eyşan uygulanan planın ve Ömer’e yaptıklarının pişmanlığı içindedir. Aradan geçen zamanda Eyşan hamile olduğunu öğrenir.

Kıbrıs 2009

Can vahşi atla ormanda dolaşmaktadır. At huysuzlanır. Can attan düşer. Yanına Ezel gelir. Can’la ilgilenir. Onu Eyşan ve Cengiz’in yanına getirir. Ezel, Eyşan’ın zaafının Can olduğunu anlar.

Etiketler : , , , , , , ,