Ezel 17.bölüm hd izle

Ezel 17.bölüm hd izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Ezel 17.bölüm hd izle izle tek parça Ezel 17.bölüm hd izle full hd Ezel'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Ezel Tüm Bölümleri

Ezel 17.bölüm hd izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Ezel 17.bölüm sizlerle full hd tek parça dizi izle kalitesi ile seyret.. Dizi özeti.. Ali kumarhaneye gelir. Serdar’a yaptığının karşılığı olarak Cengiz’den kumarhanenin anahtarları ister. Gider. Tevfik, Ali’nin yanına gelir ve bir hafta izin vermesini ister. Çok üzgündür.

Ramiz arabasındadır. Bir gökdelenin önünde birisine hitaben konuşmaktadır. O kişiye sitem eder. Kötü biri olduğunu söyler. İşi kendisinin başlattığını bitirmeden bırakmayacağını söyler. Öfkelidir.

Tevfik Ramiz’le buluşur. Ramiz ona pasaport verir ve bir işi halletmesini söyler. Otelde talimatı alacağını ve yalnız olmayacağını söyler. tevfik elindeki diğer pasaporta baktığında o kişinin Ramiz olduğunu görür.

Ezel bir parkta oturmaktadır. Eren’in dosyasından fotoğrafını alır ve cüzdanına koyar. O sırada Cengiz gelir. Ezel yeni bir ortakları olduğunu söyler. Cengiz gelen kişinin MerT olduğunu görür. Çok şaşırır. Mert’in imalı sözlerinden kuşkulanmaz.

Eyşan avukatlarına mal varlıklarını ve ipotekleri olan sorar. Avukatları her şeyin, Can’ın gelecek parasının da ipotekli olduğunu söyler. eyşan onu kovar.

1997 İstanbul
Ömer Nükhet’in evine gelir. Elinde Eyşan için yaptığı hediye vardır. Eyşan odasından çıkar. İkisi de mutludur.

2010 İstanbul
ezel, Eyşan, Bahar ve Cengiz bir açık artırmadadır. Çok değerli bir bileklik satıştadır. Cengiz o bilekliği almak istediğini söyler. Tekliflerle fiyat çok yükselir. Cengiz alma konusunda ısrarcıdır. Ezel’den borç ister.

Ali adamıyla hastaneye Serdar’ı görmeye gider.

Bileklik için ısrar eden Cengiz’e Eyşan tepki gösterir. Satış bitecekken telefonla katılan bir kişi çok daha yüksek bir fiyata bilekliği alır. Cengiz çok bozulur ve öfkelenir.

Ali girdiği odadaki kişinin Serdar olmadığını görür. Öfkeyle dışarı çıkar. Serdar bir takside onu izlemektedir. Yarası kanamaktadır.

Eyşan ve Bahar açık artırmadan birlikte çıkarlar. Arabadayken görevli Eyşan’a bir zarf verir. Zarftan açık artırmada satılan bileklik çıkar. O sırada Ezel’den bir şans daha istediğini söyleyen mesaj gelir.

1995 İstanbul
Eyşan teyzesiyle tamirhaneye gelir. Ömer onu görünce çok heyecanlanır. Ali’den yardım ister. Ali bir oyunla onların baş başa kalmalarını sağlar. Ömer ve Eyşan çok mutludur.

2010 İstanbul
Cengiz ve Ezel kumarhaneye gelir. Ali onlara soğuk espriler yapar. Cengiz rahatsız olur. Ali, Şebnem’i görür ve ona sorular sormaya başlar. Şebnem’le yakınlaşmak istediğini söyler.

Cengiz, Ezel’e Eyşan’ın kendisini aldatığını söyler. Ezel onu sorular sorar ve onu fikrinden vazgeçirttirir. O sırada Eyşan, Ezel’i arar ve buluşacakları yeri söyler. Ezel Eyşan’la konuştuğunu Cengiz’e belli etmez.

1995 İstanbul
Eyşan ve Ömer buluşurlar. Ömer çok heyecanlıdır. Tuvalete gideceğini söyleyip içeri girer. İçeride Cengiz oturmaktadır. Onun yanına gider ve yardım ister. Cengiz küçük bir kızın tokasını alır ve Ömer’e verir. Ömer gidip tokayı Eyşan’a verir. Eyşan mutlu olur. Cengiz onları izlemektedir. Eyşan bir ara tuvalete gider. Cengiz kendisini elindeki dergiyle gizler. Eyşan ve Ömer mekandan ayrılırlar. Cengiz masada tokayı görür. Şok olur. Eyşan’ın nasıl biri anlar.

2010 İstanbul
Cengiz, Ezel’den kendisiyle gelmesini ister. Arabada Eyşan’ı arar. Hoparlörü açar. Eyşan parkta Can’la birlikte olduğunu söyler. O sırada bankadan çıkar ve arabasına biner. Cengiz çok üzgündür.

Ali ve Şebnem kumarhanede oyun oynayıp içki içerler. Ali, Şebnem’i etkileyip kendi tarafına çekmeye çalışır.

Eyşan çay bahçesinde oturmaktadır. Ezel ve Cengiz onu arabadan izlerler. Cengiz çok tedirgindir. Ezel, Eyşan’ın yanına gideceğini tesedüfen orada olduğunu söyleceğini ve Eyşan’dan bilgi alacağını söyler. Cengiz bu teklife şaşırır ve çok mutlu olur.

Ali, Şebnem’i kendi evine getirir.

Ezel, Eyşan’ın yanına gider ve ona bildiği Eyşan’ı anlatmaya başlar. Eyşan da kendi bildiği Eyşan’ı anlatır. Ezel onu istediğini, kalbinde bir tek onun olduğunu söyler.

1997 İstanbul
Eyşan gelinlik provası yapar. Yanında Cengiz vardır. Cengiz birden evlenemeyeceğini söyleyip gider. Eyşan ağlamaya başlar. Moda evindeki çalışanlar onu sakinleştirmeye çalışır. Eyşan çok kötü durumdadır. Eyşan, Cengiz’in yanına gelir. Elinde çok fazla para vardır. Cengiz’le sarılıp gülmeye başlarlar. Eyşan ona daha büyük bir soygun yapmayı teklif eder.

2010 İstanbul
Ezel, Eyşan’a bir kart verir ve akşam orada beklediğini söyler.

Şebnem ve Ali uyuşturu alır, içki içerler. Eğlenmektedirler. Ali, Şebnem’i kendi tarafına çekmeye çalışmaktadır. Şebnem onun sözlerinden etkilenir. Dolaylı olarak onun yanına geçeceğini söyler. Ali ondan bir hediye istediğini söyler. Şebnem’in aklı karışır.

Ezel, Cengiz’in yanına gelir. Eyşan’ın onu aldatmadığını ona aşık olduğunu söyler. Cengiz çok mutlu olur.

Mert, Ezel’in yanına gelir. Ezel ona yeni ofisini gösterir ve işe Cengiz’i araştırmakla başlamasını söyleyip, Cengiz’in otelinin dosyasını verir. Mert şaşırır ama mutlu olur.

Şebnem ve Ali, Ezel’in evine gelirler. Ali kasayı görür ve açılmasını ister.

Kamil eve girer. Evde kimse yoktur, kasa açıktır.

Ali arabada Şebnem’den elindeki dosyayı ister. Birden ciddileşir ve Şebnem’in elinden hızla çeker. Şebnem şaşırır. Ali dosyadan çıkan fotoğrafları görünce çok öfkelenir. Ezel’in kaldığı oteli Şebnem’e bıçak zoruyla söyletir. Şebnem’i arabadan indirir. Fotoğrafları arka koltuğa atar. Fotoğraflar Ezel ve Eyşan’ın öpüşme görüntüleridir.

Ezel otel odasında Eyşan’ı beklemektedir.

Cengiz elinde çiçeklerle eve gelir. Eyşan’a seslenir. Yatak odasına girdiğinde yatağın üzerinde Eyşan’ın kıyafetlerini görür.

Eyşan otel odasına gelir.

Cengiz, Eyşan’ın çantalarını karıştırmaya başlar. Ali ve Ezel’i arar. Hiçbiri cevap vermez. Yatağın üzerindeki telefonu görür ve son aranan numarayı çevirir. Taksi durağı çıkar. Cengiz söylediği bir yalanla Eyşan’ın nereye gittiğini öğrenir.

Eyşan odadadır. Ezel açık artırmada aldığı bilekliği Eyşan’ın ayak bileğine takar. Ezel ona Eyşan’ı anlatmaya başlar. Bütün Eyşan’ları istediğini söyler. Onun kendisine ait olduğunu fısıldar. Onu öpecekken kapı çalar. Eyşan yatağa uzanır, kapıyı açmamasını söyler. Kapı ısrarla çalar. Ezel kapıyı açar. Gelen Ali’dir. Eyşan onu görünce şok olur. Ali ikisine de hakaret eder.

1997 İstanbul
Eyşan ve Cengiz tamirhaneye gelirler. Ömer’e oynayacakları oyunun ayrıntılarını konuşmaya başlarlar. Karanlıktan Ali gelir ve Cengiz’e küfretmeye başlar. Onu tartaklar ve dışarı çıkar. Cengiz, Ali’ye haber veren kişinin Eyşan olduğunu anlar. Eyşan gidip Ali’yi ikna etmesini söyler.

Cengiz ve Ali dışarıda tartışmaktadır. Cengiz, Eyşan’ın yanına gelir ve Ali’nin teklifi kabul etmediğini söyler. Eyşan Ali’nin yanına gider.

2010 İstanbul
Ali çok öfkelidir. Asansöre biner. Ezel yanına gelir. Eyşan’ın kendisiyle birlikte olduğunu, Cengiz’in onu çok mutsuz ettiğini, Cengiz’i ortadan kaldıracaklarını söyler. O sırada asansör durur, Şebnem ve Kamil gelir. Ali kendisine oynanan oyunu fark eder ve şaşkınlıktan konuşamaz. Ezel, Cengiz’i hep birlikte ortadan kaldıracaklarını söyler.

Cengiz otele gelir ve yüklü bir para karşılığında Eyşan’ın oda numarasını öğrenir.

Kamil, Cengiz’i görür ve Ezel’e acil durum uyarısı yapar.

Cengiz odanın önüne gelir. Kapı açıktır. Işıklar kapalıdır. Cengiz çok kötü durumdadır. Öfkeyle içeriye girer. Birden ışıklar açılır. Odada Eyşan, Ezel ve Ali vardır. Ona sürpriz yaptıklarını söylerler. Cengiz çok şaşırır, gülmeye başlar. Eyşan evlilik yıldönümleri için böyle bir sürpriz yaptıklarını söyler. Ezel ve Ali’yi uğurlamak için dışarı çıkar.

1997 İstanbul
Ömer ve Ali Nükhet’in evinin önüne gelirler. Ömer, Eyşan’a yaptığı hediyeyi gösterir. Ali ona uzaklaşıp gitmesini söyler. Ömer hiçbir şey anlamaz.

2010 istanbul
Ezel ve Eyşan koridorda öpüşürler. Ezel gider. Öfkeledir.

Eyşan odaya döner. Cengiz hala şaşkındır. Eyşan’a sarılır. Eyşan ayakkabısını çıkaracakken bilekliği fark eder. Banyoya gideceğini söyler. O giderken Cengiz onu izlemektedir. Bilekliği görür ve şok olur.

1997 İstanbul
Ömer elinde hediyeyle Eyşan’ın kapısının önünde beklemektedir. Eyşan giyindiğini söyleyip kapıyı açmaz. Yanında Cengiz vardır. Cengiz ona bir bileklik takar. Eyşan onu öper ve planı ne zaman uygulayacağını sorar. Cengiz ertesi gün yapacağını söyler. Eyşan odadan çıkar. Ömer ona hediyesini verir. Ömer çok mutludur. Hiçbir şeyden kuşkulanmaz.

2010 İstanbul
Cengiz yıkılmış bir halde yatağa oturur. Nefes almakka zorlanmaktadır. Ömer olduğunu söylemeye başlar. Odadan hızla çıkar.

Eyşan banyodadır. Kendisine hangi Eyşan olduğunu sormaktadır.

1997 İstanbul
Ömer, Ali ve Cengiz, Eyşan’ı evine bırakırlar. Eyşan eve girince ağlamaya başlar ve kendisi suçlar. Yanına Bahar gelir. Hastadır. Eyşan ona bağırmaya başlar. Onun ölmesini istediğini söyler. Hayatını mahvettiğini söyleyip onu dışarı atar. Bahar ağlamaya başlar. Eyşan hıçkırıklarla ağlamaktadır. Bahar’ı içeri alıp ona sarılır ve onu hiç bırakmayacağını söyler.

2010 İstanbul
Ezel arabasıyla otelden ayrılırken arabanın önüne Cengiz çıkar ve onu durdurur.

Etiketler : , , , , , , , , ,