Eyvah Babam 1.Bölüm izle

Eyvah Babam 1.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Eyvah Babam 1.Bölüm izle izle tek parça Eyvah Babam 1.Bölüm izle full hd Eyvah Babam'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Eyvah Babam Tüm Bölümleri

Eyvah Babam 1.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Eyvah Babam 1.Bölüm izle Temel olarak; kızının büyüdüğünü kabul edemeyen ve onu erkek arkadaşlarından kıskanan babanın başından geçen olaylar, baba – kız arasındaki kuşak çatışması komik bir dille anlatılmıştır. Dizinin yayınlandığı ilk sezon televizyonda ekonomik kriz vardı ve pek çok dizi yayından kaldırılmıştı. Eyvah Babam da krizden nasibini almıştı ve sezon ortasında aralar vermek durumunda kalmıştı. 2. sezon ise dizinin senaristi ve yapımcısı arasındaki sorunlar nedeniyle senarist diziyi yazmadı. Bu da dizinin düzensiz çekilmesine ve düzensiz aralıklarla yayınlanmasına neden oldu. Böylece anlaşma gereği 15 bölüm daha çekilip toplamda 39 bölüme tamamlanması gereken dizi ancak 6 ayda 39 bölüme tamamlandı ve hemen ertesi hafta Abdullah Oğuz’a ait ANS Production’a devredilip Eyvah Kızım Büyüdü olarak ekranlarda yayınlanmaya devam etti.

Etiketler : , ,