En Son Babalar Duyar 29.Bölüm izle

En Son Babalar Duyar 29.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. En Son Babalar Duyar 29.Bölüm izle izle tek parça En Son Babalar Duyar 29.Bölüm izle full hd En Son Babalar Duyar'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

En Son Babalar Duyar Tüm Bölümleri

En Son Babalar Duyar 29.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

En Son Babalar Duyar 29.Bölüm izle Güçlü kadrosu ve son derece eğlenceli senaryosuyla bir ekran klasiği haline gelen En Son Babalar Duyar, izleyicilerin gözdesi olmaya devam ediyor. Lüks bir yalıya taşınan sevimli ailede her bölümde sürprizli olaylar birbirini kovalıyor. Olaylara en karmaşık yollardan çözüm bulmaya çalışan “Hallederiz Kadir”, oğlunun her türlü üçkağıdına karşı tetikte olmaya çalışan babası Kudret Bey, ev halkı ile kocasının arasında arabuluculuk yapmak için çabalayan Bahriye Hanım, kocasını doğru yola çekmeye çalışan Hülya, Dombili Hasan, Entel bacanak Tankut, karısı İpek, Sinan, Müjgan, Rafi ve Çaça gibi dizinin tüm kahramanları ekranda sevenleriyle buluşuyor.

Etiketler : , ,