Emirin Yolu 6.bölüm izle

Emirin Yolu 6.bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Emirin Yolu 6.bölüm izle izle tek parça Emirin Yolu 6.bölüm izle full hd Emirin Yolu'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Emirin Yolu Tüm Bölümleri

Emirin Yolu 6.bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Emirin Yolu 6.bölüm izle Emir artık tek başına… Feriha’yı bu defa sonsuza kadar kaybetti… Emir şimdi ne yapıyor, nasıl yaşıyor?

Tanıdık bir adam yepyeni bir hikaye… Hem tanıdık… Hem de yepyeni… Emir kendi yolunda travmasını atlatıp yola devam edecek. Hayat acısıyla tatlısıyla akıyor…

Diziye yeni katılan Zülal karakteri, kapıcı dairesinin süt kızını canlandıracak. Yani Zehra’nın kızı… Rıza’da onu köyden alıyor ve İstanbul’a getiriyor. Üniversite okuması için. Zülal aslında saf gibi görünüyor ama evdeki durumlardan haberdar. Uzun dilli, söyleyeceği şeyden kaçınmayan bir kız. Mesela Seher’e bile kafa tutuyor. Diziye yeni katılan bir diğer isim de polis karakteri Can. O da dik kafalı, korkusuz bir kız. Emir’le tesadüfen karşılaşıyor ve onun niçin bu halde olduğunu öğrenince, kafasındaki pek çok soruya da cevap buluyor. Polis kız, Emir’i kendisi gibi çetin ceviz ve cesur düşünüyor.

Etiketler : , , , ,