Elde var hayat 17.bölüm izle

Elde var hayat 17.bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Elde var hayat 17.bölüm izle izle tek parça Elde var hayat 17.bölüm izle full hd Elde var hayat'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Elde var hayat Tüm Bölümleri

Elde var hayat 17.bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Elde var hayat 17.bölüm tek parça dizi izle full hd kalitesinde seyret.. Kenan’ın yaptığı matematik sınavı oldukça sıra dışıdır. Yine Kenan Dağaşan’a yakışır ve farklı bir yöntemle sınav yapar. Bu sınav öğrencileri hem şaşırtmış, hem de sevindirmiştir.

Halil ve Rıfat gelen bildiri ile ilgili avukata gittiği için kantine Gonca bakmaktadır. Yusuf’u okuldan alma işine ise Zeynep gönüllü olmuştur. Yusuf’u alıp okula gelen Zeynep, Kenan’ın bir şeyler içme teklifini tereddütsüz Kabul eder. O sırada onları gören Metin Kenan’a Zeynep’ten uzak durmasını söyler.

Etiketler : , , , , , ,