Dudaktan Kalbe 35.Bölüm izle

Dudaktan Kalbe 35.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Dudaktan Kalbe 35.Bölüm izle izle tek parça Dudaktan Kalbe 35.Bölüm izle full hd Dudaktan Kalbe'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Dudaktan Kalbe Tüm Bölümleri

Dudaktan Kalbe 35.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Dudaktan Kalbe 35.Bölüm izle Çektiği aşk acısı nedeniyle tekrar aşık olmayacağını, aşkın bir daha dudaktan kalbe inmeyeceğini felsefe edinmiş bir gencin öyküsü.
Hüseyin Kenan gençliğini mutsuz geçirmiş bir çocuktur. Babası olmadığı için dayısı tarafından büyütülmüş ve büyütülüşünde bir disiplin hakim olmuştur.
Ancak daha sonra annesinin dükkânını satarak Avrupa’ya müzik eğitimi almaya gitmiş ve çok başarılı bir kemancı olmuştur. Lamia kimsesiz bir çocuktur. Kenan’ı daha görmeden müziğine aşık olmuştur.
Kenan dayısının ısrarlarına dayanamayıp Türkiye’ye gelir ve bir şekilde Lamia’yla tanışırlar. Başlarda Lamia ya çocuk gözüyle bakan ve hatta surantındaki çillerden dolayı ona ‘kınalı yapıncak’ adını koyan Kenan daha sonra küçük Lamia ya aşık olur. Lamia onun aşkına inanmaz ve bu bir imkânsız aşk haline gelir. Lamia Kenan’dan hamile kalır ve başka biriyle evlilik kararı alır. Bunu duyan Kenan intihar eder.

Etiketler : , , ,