Cennet Mahallesi 43.Bölüm izle

Cennet Mahallesi 43.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Cennet Mahallesi 43.Bölüm izle izle tek parça Cennet Mahallesi 43.Bölüm izle full hd Cennet Mahallesi'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Cennet Mahallesi Tüm Bölümleri

Cennet Mahallesi 43.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Cennet Mahallesi 43.Bölüm izle Cennet Mahallesi, İstanbul’un kenar semtlerinden biridir. Dans, müzik, aşkların bol olduğu bir yerdir burası. En güzel kızlar, en afili delikanlılar, en hoş sohbet duygulu insanlar burada yaşar. Bu mahallenin gülü güzeller güzeli dansöz Sultan ile yanık sesli kemancı Ferhat birbirlerine deliler gibi aşıktır ama iki taraf aileleri arasında 4 göbek önceden başlayan düşmanlık bu iki sevgilinin aşkına mani olmaktadır. Sultan’ın anası bohçacı Pembe ile Ferhat’ın babası zurnacı Yunus’ta yıllar önce birbirlerine büyük sevda ile bağlanmışlar ama bu düşmanlık onlarında mutluluğunu bozmuştur. Fakat 100. bölümde Ferhat ve Sultan evlenmiştir.Sultan ise tahminen 110. bölümde hamile kalıp 112. bölümde kızı Papatya’yı bankada doğurmuştur.

Etiketler : , , ,