Büyük Yalan 57.Bölüm izle

Büyük Yalan 57.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Büyük Yalan 57.Bölüm izle izle tek parça Büyük Yalan 57.Bölüm izle full hd Büyük Yalan'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Büyük Yalan Tüm Bölümleri

Büyük Yalan 57.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Büyük Yalan 57.Bölüm izle Başrollerini ünlü sanatçı Emrah’ın, Sinem Öztufan ve Halil Ergün ile paylaştığı, yapımını Gold Film-Faruk Turgut’un üstlendiği dizi, geçmişte yaşanan bir trajediyi ve büyük bir aşkı anlatıyor. Senaryosunu Deniz Akçay’ın yazdığı, yönetmenliğini Adnan Güler’in yaptığı dizide diğer rolleri Hülya Darcan, Mihriban Er, Mehtap Bayri, Damla Özen, Kevork Türker, Nalan Kuruçim, Aytaç Ağırlar, Tülay Bekret, Yaşar Güner, Nevin Efe, Muzaffer Demirel, Nurhan Özenen, Sevinç Aktansel, Nevzat Çiftçi, Beste Yelken, Gülşen Sezek, Tuğçe Kıltaç ve Murat Yıldırım oynuyor.

Etiketler : , , ,