Bütün Çocuklarım 16.Bölüm izle

Bütün Çocuklarım 16.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Bütün Çocuklarım 16.Bölüm izle izle tek parça Bütün Çocuklarım 16.Bölüm izle full hd Bütün Çocuklarım'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Bütün Çocuklarım Tüm Bölümleri

Bütün Çocuklarım 16.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Bütün Çocuklarım 16.Bölüm izle Bütün Çocuklarım Yapımını Masalevi’nin üstlendiği, senaryosunu Gamze Özer’in yazdığı dizinin yönetmenliğini Faruk Teber yapıyor. Otuz yıl önce Erzincan’dan İstanbul’a göçen Ali Yahya’nın (K. İnarır), her birinin birbirinden farklı düşleri olan beş çocuğunu İstanbul’da yetiştirme ve bir arada tutma mücadelesinin anlatıldığı dizinin ilk bölümünün konusu şöyle; Ali Yahya, Erzincan’da doğmuş ve büyümüştür. Beşik kertmesi olan Hülda ile birbirlerini hiç sevmeden, töredir diye evlenmişler ama 30 yıllık evlikleri boyunca birbirlerine hep saygılı olmuşlardır. Hülda uzun zamandır yaşadığı hastalığa yenik düşer ve hayata veda eder. Bu cenaze bütün aile bireylerini bir araya getirir. Ve bazı sırların ortaya çıkmasına vesile olur. Üstelik Hülda’nın ölümü, Ali Yahya’nın ailesindeki herkes için yepyeni başlangıçların işaretidir.

Etiketler : , , ,