Bir Bulut Olsam 1.Bölüm izle

Bir Bulut Olsam 1.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Bir Bulut Olsam 1.Bölüm izle izle tek parça Bir Bulut Olsam 1.Bölüm izle full hd Bir Bulut Olsam'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Bir Bulut Olsam Tüm Bölümleri

Bir Bulut Olsam 1.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Bir Bulut Olsam 1.Bölüm izle Bir Bulut Olsam’da muhteşem final Narin ve Serdar’ın beraberliğini öğrenen Mustafa, ikisini öldürme girişiminde bulununca, Narin bu beraberliğin herkesin hayatını tehlikeye atacağına bir kez daha inanır ve Serdar’dan ayrılır. Serdar bunu kabul etmek istemez ama Narin kararlıdır. İkisi de büyük bir aşk acısı çekmektedir. Hatun Anne’nin Narin’le konuşması sonunda Narin dayanamaz ve Serdar’ın yanına gider. Ayrılamayacaklarına karar veren çift yıldırım nikahı kıyarlar. Bulut Ailesi nikahı öğrendiklerinde, bunun olması gerektiğini ve nikah kıyılana kadar Mustafa’nın bunu duymaması konusunda herkesi uyarırlar. Fakat Muko’nun olan biteni ağzından kaçırmasıyla durumu öğrenen Mustafa sessizliğe bürünür. Narin ve Serdar hiç olmadıkları kadar mutludurlar Mutlulukları her geçen gün katlanmaya devam eder. Mustafa’nın korkutan sessizliği, Narin ve Serdar’ın herkesi kıskandıracak bu mutluluğu ne kadar sürecek diye düşünüldüğü bir anda herkesi şok edecek bir olay ile son bulur.

Etiketler : , ,