Beyaz Gelincik 4.Bölüm izle

Beyaz Gelincik 4.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Beyaz Gelincik 4.Bölüm izle izle tek parça Beyaz Gelincik 4.Bölüm izle full hd Beyaz Gelincik'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Beyaz Gelincik Tüm Bölümleri

Beyaz Gelincik 4.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Beyaz Gelincik 4.Bölüm izle Aslanbaş’lar, Adana’nın en zengin ailelerinden biridir. Binlerce dönüm pamuk tarlasının sahibi olan bu aile büyük bir çiftlik evinde yaşamaktadır. Aslanbaş Holding’in esas gözbebeği pamuktur ama diğer alanlarda da başarıyı yakalamışlardır.

Aslanbaş Ailesi ana-babaları ölmüş olan dört erkek kardeşten oluşur. Hikayemizin merkezinde de bu dört kardeş vardır. Bir başka ana karakter ise Ceren Duru (Aslanbaş) 25 yaşında Galatasaray Lisesi’ni bitirdikten sonra ABD’de Ziraat Mühendisliği okumuş, düzgün hatlarıyla dikkat çeken, beyaz tenli, çok güzel bir kız. Aslanbaş Holding’de çalışıyor.

Şirkette ceketi eteğiyle dolaşırken, gerektiğinde tarlaya eşofmanlarını, yerel kıyafetleri giyip gidebiliyor. Tarlalarda çalışan işçiler beyaz teni nedeniyle, pamuğa verilen Beyaz Gelincik ismini ona takmışlar.

Bütün olaylar; Ömer’in ilk kez Beyaz Gelincik Ceren ile karşılaşmasıyla başlar. Ondan sonrası; bir bir ortaya dökülen sırlar, bazen aşk bazen iktidar için söylenen yalanlar, merak içinde sonu beklenecek gelişmeler.

Etiketler : , , ,