Bahar dalları 19.bölüm izle

Bahar dalları 19.bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Bahar dalları 19.bölüm izle izle tek parça Bahar dalları 19.bölüm izle full hd Bahar dalları'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Bahar dalları Tüm Bölümleri

Bahar dalları 19.bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Bahar dalları 19.bölütek parça dizi kalitesi ile sizlerle iyi seyirler.. ‘Bahar Dalları’, babadan kalma konağında, eşi Ekber’in yıllar önce aniden ortadan kaybolmasından sonra, kızı Bahar ile birlikte yaşayan Güzide’nin hüzünlü hikâyesidir.

Güzide’nin hayatı kızı Bahar’ın faili meçhul bir cinayete kurban gitmesiyle kâbusa dönmüştür. Güzide; en yakın arkadaşı Bilge’nin çabaları, eşi Ekber’in geri dönüşü ve daha önce hiç tanımadığı dört kişinin yanına gelişi ile hayata yeniden sarılmaya çalışmaktadır.

‘Bahar Dalları’, izleyenlere yaşamın değerini, acı tatlı yönlerini tüm ayrıntıları ile zengin bir mozaik olarak sunan, sürükleyici ve etkileyici senaryosu, güçlü kadrosu ile her bölümü sinema filmi tadında izlenecek bir yapım… Sadece izlenmekle kalmayacak, gönüllerde yer edecek ve “unutulmaz” TRT klasikleri arasında yerini alacak iddialı bir yapım…

‘Bahar Dalları’, TRT 1’de…

Etiketler : , ,