Baba Ocağı 22.Bölüm izle

Baba Ocağı 22.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Baba Ocağı 22.Bölüm izle izle tek parça Baba Ocağı 22.Bölüm izle full hd Baba Ocağı'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Baba Ocağı Tüm Bölümleri

Baba Ocağı 22.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Baba Ocağı 22.Bölüm izle

Konusu: Halil Efe, Muğla Beşparmak köyünde çiftçilik yapmaktadır. Murat ve Güven isimli ikiz oğulları vardır. Onları İstanbul’ da okutan Halil Efe’nin tek arzusu oğullarının iyi birer ziraat mühendisi olarak köye dönmeleri ve işlerin başına geçmeleridir. Ama çocukların asıl derdi Ziraat okumak değil, müzisyen olabilmektir. Bunun içinde arkadaşları Alp, Ersoy ve Cem’le birlikte bir grup kurmuşlardır. Bir süre sonra Halil Efe, çocukların iki senedir devamsızlıktan kaldığını öğrenince Murat ve Güven’i önüne katarak köyün yolunu tutar. Şehir hayatına alışmış Murat ve Güven başına köyde birçok trajikomik olay gelir.

Oyuncular: Burak Özçivit, Selim Gülgören, Gülden Dudarık, Engin Şenkan, Ali Sürmeli, Ceren Hindistan, Suzan Aksoy, Uğur Demirpehlivan, Süleyman Süleymanoğlu, Ugur Demirpehlivan, Aylin Kabasakal, Feray Darıcı, Atilla Karagöz, Murat Tüzün, Cengiz Sezgin, Feyza Çıpa, Volkan Baş, Algı Eke, Merve Altınkaya, Hüseyin Akşen, Akın Saatçi, Murat Kiliç, Gaye Sürer, Figen Arık, Sermet Keskin, Boran Aggedik

Etiketler : , , ,