Aynalı tahir 1.bölüm izle

Aynalı tahir 1.bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Aynalı tahir 1.bölüm izle izle tek parça Aynalı tahir 1.bölüm izle full hd Aynalı Tahir'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Aynalı Tahir Tüm Bölümleri

Aynalı tahir 1.bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Aynalı tahir 1.bölüm izle efsane dizi aynalı tahir alişanın başrolünde oynadığı süper bir diziydi çoğu kişinin küçük yıllarında kaçırmadan izlemiştir kesinlikle tekrardan o günlere dönmek ve yeniden izlemek isteyenler için tekrardan yayınlıyoruz bu fırsatı kaçırmayın.

aynali tahir süper bir diziydi begenerek izliyordum. oyunculardan sebnem mese, alisan, yesim büber ve saruhan hünel en sevdigim oyunculardi. hepsi çok basariliydi herkese basarilar diliyorum. saruhan hünel simdi kaybolan yillar dizisinde oynuyor yesim büber ile basarilar..

ben aynali tahirin özellikle zümrüt ölene kadar oldugu bölümleri çok seviyorum tilkinin zümrütü birakmak istememesi zümrütün babasida tilki zengin diye aynaliya vermedi ama sonunda tilki zümrütü öldürdü ve hapisaneye girdi ailesi olaylarda çok pismandi aynalinin kiymetini anlamislardi aynalida zümrütün ölümünden sonra tam canina kiyacakti sedef engelledi onu ve sonra sedefe asik olmustu

Etiketler : , , , , ,