Asmalı Konak 11.bölüm izle

Asmalı Konak 11.bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Asmalı Konak 11.bölüm izle izle tek parça Asmalı Konak 11.bölüm izle full hd Asmalı Konak'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Asmalı Konak Tüm Bölümleri

Asmalı Konak 11.bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Asmalı konak 11.bölüm ve tüm bölümleri tek parça dizi izle kalitesi ile sizlerle. Efsane dizi asmalı konak şimdide internette özcan deniz ve nurgül yeşilçayın başrollerini paylaştığı efsane baş yapıt asmalı konak.

Hikayesi:İstanbullu bürokrat bir ailenin kızı olan Bahar, New York’taki eğitimini tamamlarken Seymen ile tanışır. Birbirlerine aşık olan çift evlenmek üzere Kapadokya’ya giderler. Seymen Kapadokya’nın gelişmiş, aynı zamanda da geleneklerine bağlı köklü bir ailesinin varisidir. Asmalı Konak denilen muhteşem bir evde ailesi ile birlikte yaşamaktadır. Bahar gelin geldiği yöreye, Seymen’nin yöredeki saygınlığına hayran kalır. Aşk, entrika, çatışma, güç ve tüm heyecanı ile bu dizi film 54 bölüm boyunca tüm zamanların en çok izlenen dizi film ünvanını almıştır. Ayrıca Asmalı Konak çekimleri yapıldığı yer olan Ürgüp’te adına anıtı dikilen tek dizidir.

Etiketler : , , , , ,