Aşka Sürgün 27.Bölüm izle

Aşka Sürgün 27.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Aşka Sürgün 27.Bölüm izle izle tek parça Aşka Sürgün 27.Bölüm izle full hd Aşka Sürgün'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Aşka Sürgün Tüm Bölümleri

Aşka Sürgün 27.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Aşka Sürgün 27.Bölüm izle Kökenleri doğuda olup batı kültürü ile yetişmiş bir ailenin kendi ruhunu ve kökenlerini keşif serüvenini anlatan dizi, bir zamanlar düşman olan iki aile arasında sağlanacak barış için zorunlu evlilik yapan iki gencin aşkını anlatıyor.

Doğulu bir aileden gelmesine rağmen, bir batılı gibi yetiştirilmiş, tüm hayatı boyunca bu şekilde yaşamış olan Hazar Azizoğlu’nun hayatı kardeşinin öldürülmesiyle değişir. Babaannesinden zaman zaman duyduğu ve uzak bir masalmış gibi dinlediği kan davası bir anda onun tek gerçeği oluvermiştir. Uzun yıllar önce Şahvar Ailesi’yle aralarındaki husumet yüzünden Doğubeyazıt’tan İstanbul’a göçen Karahanlar, tam barış yapmak üzereyken yeniden bir kurban vermişlerdir. Ancak her iki aile de bu savaşın sürmesini istememektedir. Bir anlaşma yapılmasına karar verilir. Hazar’ın üzerine düşen de Azzam Şahvar’ın kızı Zilan’la evlenmektir.

Etiketler : , , ,