Aliye 71.Bölüm izle

Aliye 71.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Aliye 71.Bölüm izle izle tek parça Aliye 71.Bölüm izle full hd Aliye'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Aliye Tüm Bölümleri

Aliye 71.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Aliye 71.bölüm full hd kalitesinde tek parça dizi izle efsane dizi aliye tüm bölümleri geçmiş zamanların en moda dizisi aliye şimdi tekradan sizlerle o günlere dönmeye ne dersiniz aliye severler eski dizinizi tekrardan izleme fırsatı
Hikayesi:
Aliye, evli ve iki çocuklu zengin bir ailenin gelinidir. Büyük bir evde kayınvâlide ve eşinin kız kardeşiyle birlikte yaşamaktadır. Evliliğinde aradığı mutluluğu bulamayan Aliye, kocası Sinan’ın genç bir kızla kendisini aldattığını tesadüf eseri öğrenir. İki çocuğunu da alarak evden ayrılan Aliye, İstanbul’da yaşayan, diş hekimliği yapan dayısı Feyyaz’ın yanına kaçmaya çalışır. Tren garında kendisini bulan Sinan’ın çocuklarından birisini almasına engel olamaz. İstanbul’da kendisine yeni bir hayat arayışına giren Aliye, aynı zamanda Sinan’ın aldığı diğer çocuğunu kurtarma telaşındadır.

Oyuncular:
Sanem Çelik , Halit Ergenç , Nejat İşler , Ayla Algan , Ayten Uncuoğlu , İlhan Şeşen , Simge Selçuk , Ayşe Tunaboylu , Nazan Kırılmış , Itır Esen , Ülkü Duru , Burçin Terzioğlu , Gülay Baltacı , Emel Çölgeçen , Derya Artemel , Füsun Öztoprak , Işıl Dayıoğlu , Tayanç Ayaydın , Parla Şenol

Etiketler : , , , , ,