Alemin kralı 34.bölüm izle

Alemin kralı 34.bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Alemin kralı 34.bölüm izle izle tek parça Alemin kralı 34.bölüm izle full hd Alemin kralı'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Alemin kralı Tüm Bölümleri

Alemin kralı 34.bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Alemin kralı 34.bölüm izle tek parça dizi izle atv ekranlarının vazgeçilmez komedi dizisi alemin kralı şimdide yayınlanan tüm bölümleri ile burada.
Şafak Sezer dizide, petshop dükkanında solucan, sülük, tavşan ve benzeri hayvanları satan kendi halinde bir esnafı canlandırıyor… Kibirli kayınvalidesi Asalet’in (Oya Başar) gözüne yıllardır bir türlü giremeyen Aslan ( Şafak Sezer)’ın hayatının akışı, kayınbabası Nejat, son nefesinde, diyerek ölünce birdenbire değişir… Üç kız babası olmanın gerekleriyle zor baş ederken kendini bir anda altı kadının yaşadığı insomniyak Asalet’in evinde içgüveysi olarak bulan Aslan’ın başına, kayınbabasına verdiği sözü tutmaya çalışırken birbirinden komik olaylar gelir. Zaten köy kökenli ve muhafazakar biri olan Aslan, evdeki kadınların arasında iyice paranoyak ve kıskanç biri haline gelir… İşe her gittiğinde gözü arkada kalan , evde ne dolaplar döndüğünü öğrenmek için yanıp tutuşan Aslan’ın maceraları yeni sezonda da atv ekranlarında olacak.

Etiketler : , , ,