Ah Kalbim 1.Bölüm izle

Ah Kalbim 1.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Ah Kalbim 1.Bölüm izle izle tek parça Ah Kalbim 1.Bölüm izle full hd Ah Kalbim'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Ah Kalbim Tüm Bölümleri

Ah Kalbim 1.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

Ah kalbim trt ekranlarından eski bir dizi tamer karadağlının başrol oyunculuğunu üstlendiği komedi dizisi ah kalbim tüm bölümler ah kalbim 1.bölüm full hd izle tek parça dizi izle dizi seyret.

Hikayesi
Ah Kalbim’de üç çocuğu ile birlikte 30 yaşındaki kardeşi Atilla’ya ve emekli memur babasına da adeta babalık yapmaya çalışan, onların her sorunu ile kendi meselesi gibi ilgilenen Kamuran’ın hikâyesini anlatıyor.
“Ah Kalbim” bütün bunların arasında apartmanda kapı komşusu ve meslektaş olan iki doktor Kamuran ve Candan’ın aşk hikâyesi… “Ah Kalbim” aileyi, aşkı, unutulmaya yüz tutan birçok değeri içinde barındıran sımsıcak bir aile komedisi…
Ah Kalbim, TRT Ekranlarında…

Oyuncular
Tamer Karadağlı, Emre Kınay, Sezin Akbaşoğulları, Zihni Göktay, Arzu Balkan, Ayşenil Şamlıoğlu, Timur Acar, Ecem Uzun, Can Sipahi, Taha Sürmegöz.

 

Etiketler : , , , ,