Acemi Cadı 3.Bölüm izle

Acemi Cadı 3.Bölüm izle tek parça izlemektesiniz kalitenin adresinde dizi izleme keyfi. Acemi Cadı 3.Bölüm izle izle tek parça Acemi Cadı 3.Bölüm izle full hd Acemi Cadı'nin sevdiğiniz tüm bölümlerini bu sitede bulabilirsiniz sorunsuz dizi izleme keyfi.

Acemi Cadı Tüm Bölümleri
Tv

Acemi Cadı 3.Bölüm izle Özeti

Çalışmayan videoları yorum kısmından bize bildirebilirsiniz aynı gün düzeltilecektir. Yanlız facebook yorum kısmından yapılan bildirimler bize ulaşmıyacakdır o nedenden diğer yorum kısmını kullanınız.

acemi cadı 3. bölüm full izle Acemi Cadı Full izle tek parça acemi cadı izle kanal d nin efsane dizisi acemi cadı çocukların ve hatta büyüklein yoğun ilgisini kazanmış izlenme rekorları kıran muhteşem bir dizi. Ayşegül, annesi ve babası yurtdışında çalıştığı için Melda ve Selda adlı çılgın iki halası ile birlikte yaşar. Yeni okuluna alışmaya çalışan Ayşegül’ü 16. yaşına bastığı gün büyük bir sürpriz beklemektedir. Yıllardır kendisinden saklanan sırrı, halaları, doğum gününde ona açıklar. Ayşegül sihirli güçlere sahip bir cadıdır. Üstelik sadece o değil, iki halası ve ABD’de çalıştığını zannettiği babası da cadıdır. Önceleri bu durumu inkar eden Ayşegül cadı olmaktan mutsuzdur. Fakat okulda yeni tanıştığı, ilk bakışta hoşlandığı Selim ve ona rakip okulun popüler kızları, fikrinin değişmesine neden olur. Halalarının rehberliğinde acemi cadı 3. bölüm full izle Ayşegül bu büyülü dünyayı keşfetmeye çalışır. Ancak acemilik Ayşegül’ün başına bir çok dert açacaktır.

Oyuncular

Ayşegül – Merve Boluğur Selda – Şenay Gürler Melda – Nergis Kumbasar Okul Müdürü Dilaver & Deli Ferit- Celal Kadri Kınoğlu Selim – Çağkan Çulha Ceren – Dicle Alkan Hulki Hoca – Levent Sülün Tuğçe – Billur Yazgan Zümrüt – Zilan Odabaşı Berna – Tuğçe Taşkıran Emre – Yiğit Demirkaya Toygar – Kaan Yılmaz Murat – Haluk Levent Karataş Cenk – Cenk Gürpınar acemi cadı 3. bölüm full izle

Etiketler : , , ,